Porady

Pojemniki do przechowywania od firmy Ravi

Porozsypywane klocki stanowią realne zagrożenie – zwłaszcza dla małego palca od stopy. Kto choć raz nadepnął na klocka, doskonale wie co mamy na myśli. Co zatem zrobić z klockami po skończonej zabawie? Od razu odpowiemy, że schowanie ich pod łóżko nie jest najlepszym rozwiązaniem. Polecamy pojemniki do przechowywania od firmy Ravi, nie tylko do klocków i zabawek ale również żywności i wielu innych rzeczy, które używamy na co dzień w naszych domach.

Zobacz więcej

Płyty ekologiczne Novator Eco

Ekologiczna płyta brukowa ze specjalnymi odstępnikami grubości 3 cm na jednej krawędzi, które tworzą równoległe zielone fugi do zasypania ziemią i nasadzenia trawą. Płyty przeznaczone do zabudowy podjazdów oraz parkingów, gdzie wymagana jest nawierzchnia o częściowej powierzchni biologicznie czynnej.

Zobacz więcej

Profesjonalna przecinarka elektryczna RUBI DCX250 Xpert

Profesjonalne przecinarki RUBI DCX-250 Xpert przeznaczone są do intensywnego cięcia płytek gresowych (BIa) oraz wszelkich innych rodzajów płytek ceramicznych (BIIa / BIIb / BIII / AIb), umożliwiając też okazjonalne cięcie płytek z kamienia naturalnego. Konstrukcja przecinarek DCX-250 Xpert składa się ze wzmocnionego aluminiowego korpusu z innowacyjnym systemem potrójnej belki i stalowymi frontami, co zapewnia stabilność i sztywność całej obudowy. Ruchoma głowica DCX-250 Xpert jest przesuwna po sztywnej aluminiowej prowadnicy. Przesuwna głowica ma także możliwość ruchu pionowego, co pozwala na zagłębianie się w przecinany materiał oraz dostosowanie głębokości cięcia do potrzeb użytkownika.

Zobacz więcej

Tarcza diamentowa TVA TURBO VIPER - RUBI

Tarcza TURBO VIPER – TVA jest zalecana do cięcia na sucho twardych materiałów takich jak granit, płytki rustykalne, klinkier, materiały ogniotrwałe, łupki oraz oczywiście płytki gresowe. Specjalny kształt obrzeża tarczy diamentowej TVA gwarantuje większą szybkość cięcia w najtwardszych materiałach bez utraty jakości wykończenia. Łączy wszystkie pozytywne cechy tarczy TURBO, tzn. zmniejszenie naprężeń, przy równoczesnym uzyskaniu lepszej jakości cięcia. Tarcze o grubości dysku mniejszej niż 2 mm nie są zalecane do cięć ukośnych.

Zobacz więcej

RUBIMIX 9 POWER MAX - Mieszarka o największej mocy

Bez wątpienia największą zaletą mieszarki RUBIMIX-9 POWER MAX jest jej mocny silnik. Dzięki mocy 2100W RUBIMIX-9 POWER MAX pozwala na mieszanie dużych ilości przeróżnych materiałów: zapraw cementowych, klejów czy farb. Mieszadło 140mm z trzema łopatkami, znajdujące się w zestawie z mieszarką RUBIMIX-9 POWER MAX, pozwala na mieszanie do 40 kg kleju cementowego i innych materiałów na bazie cementu. Moc 2100W pozwala jednak na stosowanie mieszadeł do 160 mm, dzięki którym możemy mieszać materiały do 60 kg.

Zobacz więcej

RUBI CYCLONE LEVEL SYSTEM - System poziomowania bez użycia narzędzi

Główną rolą CYCLONE LEVEL SYSTEM jest zapobieganie powstawaniu uskoków i nierówności między płytkami podczas ich układania, zarówno na podłogach jak i na ścianach. Systemy poziomowania RUBI są szczególnie polecane podczas pracy z płytkami wielkoformatowymi (minimalny rozmiar to 30x30 cm). Korzystanie z CYCLONE LEVEL SYSTEM jest bardzo łatwe i intuicyjne, a dobry efekt możliwy jest do uzyskania niezależnie od umiejętności i doświadczenia użytkownika.

Zobacz więcej

Komplet korzyści na przyszłość z oknami VELUX

Trzyszybowe okna dachowe VELUX gwarantują domownikom jeszcze wyższe niż dotychczas parametry energooszczędności, a także lepszą izolację akustyczną i łatwiejsze czyszczenie.

Zobacz więcej

Jak dopasować panele podłogowe do potrzeb wnętrza?

Panele podłogowe mogą być nie tylko trwałym wykończeniem posadzki, ale również przykuwającą wzrok ozdobą przestrzeni mieszkalnej. By tak się stało i wraz z pozostałymi elementami aranżacyjnymi tworzyły estetyczną całość, kluczowe jest podjęcie przemyślanych decyzji zakupowych. Podpowiadamy, jak wybrać panele podłogowe spełniające wymagania wnętrza.

Zobacz więcej

Instrukcja nakładania płytek Elabrick

Płytki klinkierowe ELABRICK to wyjątkowy materiał elewacyjny, który od przeszło 50-u lat produkowany jest w holenderskiej manufakturze ELASTOLITH. Metodę produkcji opatentowano w 1962 roku i realizuje się do dzisiaj w niemal niezmienionej formie.

Zobacz więcej

Jak odpowiednio zadbać o oczyszczenie skóry rąk i ich pielęgnację?

Zbyt silne środki czyszczące niepotrzebnie obciążają skórę, a niewystarczająco skuteczne środki czyszczące narażają użytkowników do stosowania środków technicznych lub agresywnych rozpuszczalników.

Zobacz więcej

Walizka z narzędziami do gładzi master set mini Kubala

Mała walizka zawiera: - szpachla nierdzewna z wymiennym ostrzem MASTER LINE do gładzi 300 mm nr kat. 0624 - szpachla nierdzewna z wymiennym ostrzem MASTER LINE do gładzi 600 mm nr kat. 0627 - szpachla nierdzewna z wymiennym ostrzem MASTER LINE do gładzi 800 mm nr kat. 0628 - adapter do szpachli z wymiennym ostrzem do gładzi nr kat. 0620 - kij teleskopowy aluminiowy 135cm nr kat. 0616

Zobacz więcej

Czy deszczem można zarządzać?

Na suszę, która w Polsce jest zjawiskiem coraz bardziej powszechnym, wpływ mają wydłużające się okresy bezopadowe, wzrost temperatury powietrza, zabetonowana infrastruktura miejska oraz paradoksalnie – deszcze nawalne. W obliczu niedoborów wody coraz większego znaczenia nabierają systemy zagospodarowania wody deszczowej dostosowane do tych szczególnych uwarunkowań. Pozwalają zarówno na skuteczne odprowadzenie wody, również z ulewnych opadów, jak i na jej efektywne powtórne wykorzystanie. Czasami wystarczy do tego tylko niewielki element montowany na rynnie.

Zobacz więcej

Stwórz atrakcyjną prywatną przestrzeń dzięki Betafence

Podczas tworzenia atrakcyjnej prywatnej przestrzeni nasi eksperci od ogrodzeń często słyszą pytanie: a co z moimi sąsiadami? Właściciele domów potrzebują rozwiązania zapewniającego prywatność, które jednocześnie zadowoli ich sąsiadów. Większość ogrodzeń ma przednią i tylną stronę i nie zawsze jest to ten sam wzór, jednak HoriZen Prime oferuje nowoczesne panele dekoracyjne, które wyglądają tak samo po obu stronach, co sprawi, że staną się lubianym elementem wzbogacającym okolicę.

Zobacz więcej

Jakie są zalety białej i szarej gładzi i na którą się zdecydować?

Idealnie gładkie ściany są obecnie standardem w pracach wykończeniowych i wielu właścicieli domów i mieszkań nie wyobraża sobie bez nich swojego “przytulnego gniazdka”. Jeżeli także należysz do tej grupy i szykujesz się na remont to niezbędnym elementem będzie wybór odpowiedniej gładzi. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Megaron ze swoją szeroką ofertą gładzi w markach ŚMIG oraz Megaron!

Zobacz więcej

Unboxing nowego zestawu malarskiego Barracuda BK03 XL-TAPE

Odkryj nową jakość w wykańczaniu wnętrz dzięki profesjonalnym akcesoriom malarskim Blue Dolphin! Twoim pomocnikiem będzie kompletny zestaw do malowania Barracuda, który zawiera wszystkie niezbędne akcesoria malarskie.

Zobacz więcej

Drzwi zewnętrzne stalowo-aluminiowe STA68 od KR Center - otwórz się na świat

Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego i mieszkania muszą zapewnić bezpieczeństwo domownikom. Ponadto powinny być stabilne, estetyczne i stosunkowo łatwe w montażu. Te wymagania spełniają drzwi zewnętrzne stalowo-aluminiowe STA68 od KR Center. Dlaczego właśnie te drzwi wejściowe warte są uwagi?

Zobacz więcej

Uniwersalny zawór napełniający F90 do kompaktu WC

Zawór napełniający F90 Wirquin jest uniwersalnym zamiennikiem dla wielu spłuczek podtynkowych, dla kompaktów oraz tradycyjnych dolnopłuków. Użytkownicy docenią łatwość montażu. A w codziennym użyciu - wydajność zaworu Wirquin. Szybko napełnia spłuczkę wodą - 6 litrów w czasie 38 sekund, przy ciśnieniu 3 bar. Zaletą jest też cicha praca (- 26 dB), no i trwałość. Być może najważniejszą zaletą jest oszczędność czasu i pieniędzy. Zamiast wzywać hydraulika, czekać na oryginalne części, kupować nowy kompakt WC, kupujemy taki uniwersalny i tani zawór. Montaż F90 Wirquin bez problemu wykonacie sami.

Zobacz więcej

System BAUMIT Ionit - zdrowe powietrze w Twoim domu!

Niemal 90% czasu spędzamy wewnątrz budynków, często tęskniąc za świeżym, czystym powietrzem jak na łonie natury. Wiesz, że odpowiednie materiały budowlane i wykończeniowe takie jak farby do ścian czy gładź szpachlowa pomogą uzyskać ten efekt także w Twoim domu? Poznaj system Baumit Ionit, który reguluje wilgotność w pomieszczeniu oraz generuje zdrowe jony, oczyszczając powietrze we wnętrzach!

Zobacz więcej

Oszczędne spłukiwanie wody w toalecie - Zawór spustowy Wirquin

Awaria spłuczki nie oznacza wymiany kompaktu. Warto skorzystać z wysokiej jakości części zamiennych marki Wirquin. Dwufunkcyjny zawór spustowy 3/6 l na linkę Wirquin ma dwie podstawowe zalety: szybko wybawi nas z kłopotu, gdy popsuje się spłuczka; pozwoli nam skutecznie oszczędzać wodę ponieważ ma 2 przyciski – na 3 i na 6 l wody, czyli to co oferuje nowoczesny kompakt WC. Producent Wirquin daje na zawór spustowy dwufunkcyjny 3/6 l na linkę aż 10 lat gwarancji. Warto wiedzieć, że ten mechanizm spłukiwania był testowany w ponad 200 tysiącach cykli, co przekłada się na 35 lat użytkowania przez 4-osobową rodzinę. Warto więc dbać o szczelność i sprawne działanie zaworu w kompakcie, a jeśli się popsuje, bezproblemowo wymienić na uniwersalny zawór spustowy dwufunkcyjny Wirquin.

Zobacz więcej

Renowacja dachu nigdy nie była prostsza!

NEXLER IZOFOL Roof to powłoka ochronno-dekoracyjna przeznaczona do zabezpieczania m.in. pap, gontów bitumicznych, dachówek ceramicznych, blachodachówek, blachy ocynkowanej, betonu, drewna czy gazonów. Nadaje się praktycznie do każdego pokrycia dachowego oraz elementów w całym ogrodzie.

Zobacz więcej
Neodom Bochnia
ul. Wiśnicka 15A, 32-700 Bochnia
Telefon: +48 606 137 750
E-mail: biuro@neodombochnia.pl
NIP: 9372720706
REGON: 382960652

Informacje

ScrollToTop